انتخاب صفحه

آموزش جامع ارسال گزارش مالیات بر ارزش افزوده در سامانه اداره امور مالیاتی

بخش ها: 2
سطح: پیشرفته
مدرس: سید احمد دلبری
کد فایل: maf1600

آموزش برتر

 hesabdooni.ir زیر مجموعه سایت Amozeshbartar.org می باشد، آموزش برتر یک شبکه آموزش در حوزه های نرم افزار های فنی مهندسی، کسب و کار و تحصیل می باشد. آموزش برتر با شعار یا بهترین یا هیچ سعی در ارائه جامع ترین آموزش های نرم افزار های مهندسی به زبان فارسی را دارد.کیفیت این آموزش توسط آموزش برتر تضمین می شود

تالیف گروهی ، پشتیبانی تلفنی

برنامه ریزی ، تدریس و بازبینی فیلم ها توسط گروهی از اساتید و دانشجویان انجام میشود تا خطاهای احتمالی را به حداقل برسانیم. همچنین در پاسخ به سوالات شما گروهی از متخصصین به شما کمک می کنند.

دانلود آنی/ ارسال سریع

لینک های دانلود بلافاصله پس از ثبت سفارش به پنل کاربری شما اضافه می شود و لینک دانلود به ایمیل شما هم ارسال میشود در صورت خرید پستی ارسال پستی به همراه کد رهگیری مرسوله در اولین ساعت اداری روز انجام می شود

بازگشت وجه در صورت نارضایتی

دوره ها در حسابدونی به صورت گروهی مورد بازبینی قرار می گیرد. همچنین از کیفیت دوره های ارائه شده در حسابدونی فایل مطمئن هستیم در صورت نارضایتی وجه واریزی شما با احترام برگشت داده می شود.

تعداد مثال ها

تعداد دقیقه های آموزش

تعداد پشتیبانان

%

رضایت کاربران

شرح دوره

همانطور که اطلاع دارید تمامی بنگاه های اقتصادی در دوره مالیاتی ارزش افزوده بایستی گزارشات خرید و فروش خود را در سامانه مالیات بر ارزش افزوده بصورت الکترونیکی ثبت نمایند. قبل از ارسال این گزارشات بایستی دقت شود که این بنگاه اقتصادی مشمول قوانین مالیات بر ارزش افزوده باشد و همچنین نحوه محاسبات و وارد نمودن اطلاعات مطابق قوانین انجام گردد. در صورت عدم تکمیل صحیح اظهارنامه که معمولا ناشی از عدم اطلاع از قوانین این حوزه می باشد جرایم سنگینی برای مودی مالیاتی دربر خواهد داشت. از جمله این جرایم قرار گرفتن پرونده مالیاتی در قسمت کتمان درآمد و همچنین محاسبه مالیات سالیانه بصورت علی الرس می باشد. در این فصل سعی شده تا بروزترین قوانین مربوط به مالیات بر ارزش افزوده جهت تکمیل صحیح گزارشات مالیات بر ارزش افزوده در سامانه الکترونیکی اداره امور مالیاتی بررسی گردد.

ویدیو معرفی فصل 1

شرح دوره

همانطور که اطلاع دارید جهت ارسال گزارشات مالیات بر ارزش افزوده نیاز به دانلود و نصب نرم افزار نمی باشد بلکه کافیست اطلاعات مربوط به این گزارشات را بصورت آنلاین در سامانه مربوطه ثبت کنیم. جهت ثبت کامل گزارشات بایستی اطلاعاتی از قبیل مبالغ خرید و فروش، میزان درآمد و مقدار معافیت ها را با دقت وارد کنیم. ضمنا در این سامانه امکاناتی از قبیل استرداد مبالغ اضافه پرداختی و همچنین اصلاح اطلاعاتی که قبلا ارسال شده وجود دارد که می توان از این امکانات در صورت لزوم استفاده نمود. باید در تکمیل فیلدهای موجود در فرم اظهارنامه دقت لازم مبذول شود چرا که در صورت عدم دقت در تکمیل صحیح این فیلدها و ارسال ناقص اظهارنامه ، تبعاتی همچون جرایم مالیاتی و عدم امکان استفاده ار معافیت ها را در بر خواهد داشت. در این فصل سعی شده تا با جزییات کامل نحوه ورود به سامانه، تکمیل صحیح تک تک بخش های آن و همچنین نحوه ارسال اظهارنامه آموزش داده شود.

ویدیو معرفی فصل 2

پشتیبانی علمی از این بسته در سایت Hesabdooni.ir انجام می گیرید