انتخاب صفحه

دوره جامع آمادگی آزمون نظام مهندسی برق ساختمان

بخش ها: 180
سطح: پیشرفته
مدرس: مهندس محسن انتظاری
مدت زمان: 8 ساعت 5 دقیقه
امتیازات ویژه: +پک بندی و ارسال پستی رایگان
+به همراه کامل ترین کتاب کلید واژه

محسن انتظاری : استاد دانشگاه / مهندس طراح و ناظر سازمان نظام مهندسی ساختمان

آزمون نظام مهندسی برق معمولا هر سال دو بار برگزار می شود و تعداد قابل توجهی از فارغ التحصیلان رشته برق در این آزمون شرکت می کنند. جهت قبولی در آزمون نظام مهندسی کافیست فقط حد نصاب 50 درصد در این آزمون کسب شود و ضمنا این آزمون بصورت کتاب باز برگزار می شود و غالبا سوالات آن نیز از منابعی که از قبل معرفی شده طرح می گردد. اما با این وجود آمار بسیار پایین قبولی در آزمون برق که در بعضی از دوره ها به زیر 5 درصد هم می رسد نشان دهنده عدم آمادگی متناسب داوطلبان برای این نوع آزمون می باشد. قطعا یکی از دلایل عدم توفیق بسیاری از داوطلبان، برگزاری آزمون بصورت کتاب باز است. برخلاف تصور برگزاری آزمون بصورت کتاب باز موجب شده سوالات آزمون طوری طراحی شوند که اگر استراتژی صحیحی در جلسه آزمون نداشته باشیم قادر به کسب نتایج مورد نظر نخواهیم بود. هدف از این آموزش برگزاری یک دوره کوتاه مدت با اثر بخشی بالا جهت کمک به افرادی که قصد موفقیت در آزمون نظام مهندسی را دارند می باشد. در این آموزش سعی شده بجای پر کردن ذهن مخاطب از حجم وسیعی از اطلاعات کتاب های کمک آموزشی، تمرکز اصلی بر روی منابع اصلی معرفی شده آزمون قرار گیرد چرا که غالب سوالات آزمون عینا از همین منابع اصلی طرح می شوند. در این آموزش سوالات دوره های گذشته بصورت ویدیویی و تحلیلی حل شده و تمرکز بر روی منابع اصلی که در جلسه آزمون به ما کمک فراوانی خواهد کرد می باشد بطوریکه به موثرترین شکل آمادگی مخاطبان را جهت شرکت در آزمون نظام مهندسی برق افزایش خواهد داد.

تحلیل آزمون های نظام مهندسی رشته برق

چرا باید در آزمون نظام مهندسی برق شرکت کنیم ؟

تالیف گروهی ، پشتیبانی تلفنی

برنامه ریزی ، تدریس و بازبینی فیلم ها توسط گروهی از اساتید و دانشجویان انجام میشود تا خطاهای احتمالی را به حداقل برسانیم. همچنین در پاسخ به سوالات شما گروهی از متخصصین به شما کمک می کنند.

دانلود آنی/ ارسال سریع

لینک های دانلود بلافاصله پس از ثبت سفارش به پنل کاربری شما اضافه می شود و لینک دانلود به ایمیل شما هم ارسال میشود در صورت خرید پستی ارسال پستی به همراه کد رهگیری مرسوله در اولین ساعت اداری روز انجام می شود

بازگشت وجه در صورت نارضایتی

دوره ها در مهندس برتر به صورت گروهی مورد بازبینی قرار می گیرد. همچنین از کیفیت دوره های ارائه شده در مهندس برتر مطمئن هستیم در صورت نارضایتی وجه واریزی شما با احترام برگشت داده می شود.

تعداد مثال ها

تعداد دقیقه های آموزش

تعداد پشتیبانان

%

رضایت کاربران

پاسخنامه تشریحی ویدیویی آزمون نظارت بر تاسیسات برقی مهر 98

شرح دوره

در این ویدیو به سوالات آزمون نظارت برق مهر 98 نظام مهندسی برق بصورت ویدیویی و تحلیلی پاسخ داده شده است بطوری که نحوه استخراج عبارات کلیدی مناسب از متن سوال جهت بهره بردن از کتاب کلیدواژه در هر سوال آموزش داده می شود. در این آموزش جهت پاسخگویی به سوالات از متن منابع اصلی آزمون که در سایت اصلی سازمان نظام مهندسی معرفی شده اند استفاده شده است. در کنار حل هر یک از سوالات آزمون دسته بندی سطح دشواری سوال بر اساس مسیر رسیدن به پاسخ انجام شده است بطوریکه یک دید استراتژیک در داوطبان جهت برخورد صحیح با سوالات در جلسه آزمون ایجاد خواهد کرد.

نمونه ویدیو

پاسخنامه تشریحی ویدیویی آزمون طراحی تاسیسات برقی بهمن 97

شرح دوره

در این ویدیو به سوالات آزمون طراحی برق بهمن 97 نظام مهندسی برق بصورت ویدیویی و تحلیلی پاسخ داده شده است بطوری که نحوه استخراج عبارات کلیدی مناسب از متن سوال جهت بهره بردن از کتاب کلیدواژه در هر سوال آموزش داده می شود. در این آموزش جهت پاسخگویی به سوالات از متن منابع اصلی آزمون که در سایت اصلی سازمان نظام مهندسی معرفی شده اند استفاده شده است. در کنار حل هر یک از سوالات آزمون دسته بندی سطح دشواری سوال بر اساس مسیر رسیدن به پاسخ انجام شده است بطوریکه یک دید استراتژیک در داوطبان جهت برخورد صحیح با سوالات در جلسه آزمون ایجاد خواهد کرد.

نمونه ویدیو

پاسخنامه تشریحی ویدیویی آزمون نظارت بر تاسیسات برقی بهمن 97

شرح دوره

در این ویدیو به سوالات آزمون نظارت برق بهمن 97 نظام مهندسی برق بصورت ویدیویی و تحلیلی پاسخ داده شده است بطوری که نحوه استخراج عبارات کلیدی مناسب از متن سوال جهت بهره بردن از کتاب کلیدواژه در هر سوال آموزش داده می شود. در این آموزش جهت پاسخگویی به سوالات از متن منابع اصلی آزمون که در سایت اصلی سازمان نظام مهندسی معرفی شده اند استفاده شده است. در کنار حل هر یک از سوالات آزمون دسته بندی سطح دشواری سوال بر اساس مسیر رسیدن به پاسخ انجام شده است بطوریکه یک دید استراتژیک در داوطبان جهت برخورد صحیح با سوالات در جلسه آزمون ایجاد خواهد کرد.

نمونه ویدیو

0 نظر